GÜVEN, KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

aliağa lastik kaplama

Ova Lastik Kaplama Oto. Nak. Tur. İnş. Gıd. San ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2011 yılında Aliağa Sanayi sitesinde kurulmuş olup 2019 yılında şu anki mevcut tesisine taşınmıştır. 3000 m2’lik toplam alana sahip tesisimiz son teknoloji cihazlar ile hizmet vermektedir.2017 yılında değişen yönetim anlayışıyla birlikte Haziran 2017 tarihinde nevi değişikliği yapılmış, Ova Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla Firmamız Anonim Şirketine dönüştürülmüştür.

Firmamız kendi tesisinde soğuk sistem kamyon Lastik yenileme (kaplama) ve sıcak tamir üretimi yapmakta olup; bölgesinde; yol yardım, filo satış destek, perakende satış ve servis montaj hizmetleri sunmaktadır. Özellikle ; Zirai Grup, Ağır Vasıta Grubu (Kamyon) lastikleri ve OTR/İş makineleri ürün stok çeşitliliği açısından geniş bir yelpazeye sahiptir.

Yenilenen yüzüyle, profesyonel kadrosu ve dinamik hizmet anlayışıyla pazarda elde ettiğimiz bilgi birikim ve ürün stok çeşitliliğimizi, yeni hedef kitlelerle birleştirerek ‘’Hızlı, Güvenilir, Kaliteli Hizmet’’ sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Merkezi Aliağa olan üretim ve satış pazarlama ağımız ağırlıklı olarak Eğe bölgesinde aktif hizmet vermektedir. Firmamız kendi tesisinde soğuk sistem kamyon Lastik yenileme (kaplama) ve sıcak tamir üretimi yapmakta olup; Ovakent Lastik Bölge Bayisi olarak; Zirai Grup, Hafif Ticari, Ağır Vasıta Grubu lastikleri ve OTR/İş makineleri Orbit kaplama, Soğuk sistem ve Sıcak Sistem Lastik Kaplama ve yerinde montaj hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Konveyor Bant ihtiyaçlarınızda tedarik sürecinde teknik ve yerinde destek verebilecek kadromuzla çözüm ortağınız olarak çalışmalarına bölge pazarında devam etmektedir. Goodyear, Fulda, Sava, Kelly, General, Pirelli, Formula Alliance ve Billas marka yeni lastik satışında toptan, perakende ve filo hizmetleri ile faaliyet göstermektedir.

Ova Lastik Sanayi Ticaret A.Ş. Pazarda yüksek kalite ve güvenilir standartlarda ürün ve hizmet sunan; sürekli gelişen rekabetçi konumunu koruyarak sektöründe marka değeri olan, çağdaş ve modern çalışma koşullarında; çalışanların takım çalışmasına özendirildiği bir kurumdur. Firmamız büyüme stratejisini ilke edinmiş, kaliteyi temel prensip olarak gören, Güven çatısı altında, faaliyetlerine yön veren değerlerden oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ

Ova Lastik Sanayi Ticaret A.Ş. olarak Hizmet verdiğimiz tüm pazarda “koşulsuz önceliğimiz GÜVEN, KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’dir. Siz değerli iş ortaklarımıza en mükemmeli sunma arzusuyla, sürekli yenilenme, büyüme ve geliştirme çalışmaları içerisindeyiz; Üretim tesisimizde Lastik yenileme sistemlerinde sürdürülebilir, kaliteli, güvenilir lastik kaplama teknolojisiyle lastiklerin yenilenmesi sayesinde ekonomiye geri dönüşüm yoluyla kazanımlar sağlamaktayız. Kaliteyi, sistemi ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinmiş çözüm odaklı yönetim anlayışıyla emin adımlarla ilerleyip sektörde lider bir marka olarak çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmak hedefimizdir.

GRUP ŞİRKETLERİ

 

MARKALAR